Durdum durdum yazacak birşey yok bende bir kimim ben sayfası açayım dedim. Ahanda başlıyorum yazmaya. Yıllardan 1991 aylardan Kasım'ın 9unda Yusuf-Serpil çiftinin 3. oğlu olarak dünyaya gelmişim. Doğumum ve çocukluğum ailem için gerçekten çok zor geçmiş yaramaz biriymişim . Dur deseler durmaz söz dinlemez birisiymişim.Neyse çok uzun tutmaya gerek yok. 6 yaşıma kadar köyümde büyüdükten sonra malum okul dediler geldik hesabı şehre sürgün edildim. İlkokulu Osman Düşüngel İlköğretim Okulu'nda okudum 8 yılımı orada yedim. Hoş güzel günlerdi ya hatırladığım kadarıyla :) Sonra OKS sınavı çıktı başımıza neymiş liseli olacakmışız nasılda heyecanlıyız ama görmelisiniz. Neyse girdik falan Sami Yangın AL diye bir lise kazandım. İşte o zamanlar Fen lisesinden sonra 2. lise şehirdeki. Hoş bu ne işe yarar öğrencinin içinde olacak çalışmak. 4 yılda orada ömür tükettikten sonra dün öss 1.sinin bu sınav 3 yıl yatıp 1 yılda kazanılacak sınav değil dediği ÖSS'ye girdik. Bizim zamanımızda tek sınav vardı. 3 saatte ne yaptın onu alırsın gerisi yok . Girdik , çıktık neyse gelen puana göre Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünü kazandım Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde. Benim aslında hiç hedefim olmadı ÖSS öncesi. Hep sorarlardı sınıfta herkeste doktor , eczacı , diş hekimliği derdi. Bende hep nedense boş kalmasın diye bilgisayar mühendisliği derdim. Oldum olası bilgisayara karşı zaafım vardır. Dedim ya 6 yaşına kadar köyde büyüdüm sonra okul için şehre geldik falan. 7 yaşımda ilk kez internet cafeye gittim. Fifa 98 99 oynamaya ki ne tatlıydı o zamanlar.Tee oralardan gelen bir bilgisayar tutkusu var. İşte öyle olunca gelen puana da bilgisayarlı birşey tutunca azcık araştırma ile o bölümü tercih ettim sadece ve Eskişehir geldi 4. sıradan . Eskişehir olunca sevinmiştim haliyle güzel memleket vesselam. Neyse bir heyecandır şimdi orada okuyoruz işte . 2009'da kazandım ve şu an 2. sınıf öğrencisiyim. 3+1 evde 5 kişi yaşıyoruz dağınıktan biraz daha derli toplu öğrenci evimiz var falan geçinip gidiyoruz :) Çok iyi mantı yaparım herkes parmaklarını yer öyle böyle değil tivitırda bile bazıları mantıcı diye biliyor beni.
Sosyal ağların hayatımıza hunharca girmesiyle birlikte yıllar önce aldığım facebook hesabımın yanına bir blog ve bir tivitır ekledim. Tivitırı 2010 Kasım yada Aralık tam hatırlayamadım , Blogu ise 2011 Ocak 30'dan beri yazıyorum. Öncesinde de blog denemelerim oldu ama en günceli en güzeli bu oldu. Spora olan olağanüstü merakım sayesinde bunları yazıyorum falan yoksa yapılacak işler falan değil hiç :)Ha unutmadan 2007den beri çeşitli forumlarda yöneticilik yapıyorum. Tabi beni bu sanal ortama sokan ilk isim www.extraloob.com kurucusu-site şuan satıldı- www.websilkroads.com sahibi Okan Çelebi'dir. Ona da buradan sonsuz sevgiler.

Edit : 29 Eylül 2012

Yukarıda neler yazdığımı hayal meyal hatırlasam da uzun diye okumadım ben ufak bir güncelleme yapıp çıkacağım.

Mart 2012 benim için dönüm noktası oldu. Çaresiz bir şekilde aranırken bazı taşlar yerinden oynayıverdi. Ve üniversite hayatımın 2. sınıfında yaptığım bazı olumlu hareketler sayesinde bir baltaya sap oldum. Hala da aynı baltanın sapıyım. Çizgi Dışı'yız vesselam. Benim için önemi olan bu noktayı da belirtip düzenlememi sonlandırıyorum.

Daha yakından takip etmek isterseniz ;

Facebook >> http://www.facebook.com/hmzsnmz
Twitter >> http://www.twitter.com/hmzsnmz_